Pies w domu

Jest to w sumie naturalne zachowanie, ponieważ człowiek nie tyle co kocha swoje zwierze , ale przyzwyczaja się do niego tak bardzo, że w pewnym momencie uświadamia sobie , że nie wyobraża sobie normalnego More »

Domowe zwierzęta

Zwierze ,którym opiekowaliby się dzieci czy młodzież czułoby się najlepiej w ich towarzystwie, ponieważ osoby w takim wieku poświęcaliby In najwięcej swojej uwagi. Jedynym zajęciem takich osób na takim etapie życia jest obowiązek chodzenia More »

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Większość ludzi uwielbia różnego rodzaju gatunku zwierzęta, dzięki którym przy ich obecności czują się znacznie lepiej. Mówili się, że najlepszym przyjaciela człowieka jest pies. Sprawia to , że bardzo często spotykamy w domach właśnie More »

Ogród zoologiczny

Często Drażnią agresywne zwierzęta przebywające w klatkach, podchodzą za blisko wyznaczonego ogrodzenia, rzucają różnego rodzaju przedmiotami. Tego typu zachowania, które można zaobserwować niestety sprawiają, iż zwierzęta czują się osaczone i niepewne More »

ZOO

Od wielu lat mamy możliwość oglądania różnego rodzaju gatunku zwierząt na naszych terenach , które pochodzą nawet z innych kontynentów . Dzieje się tak za pomocą specjalnie do tego stworzonych miejsc, gdzie więzione są tak naprawdę owe zwierzęta More »

 

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Większość ludzi uwielbia różnego rodzaju gatunku zwierzęta, dzięki którym przy ich obecności czują się znacznie lepiej. Mówili się, że najlepszym przyjaciela człowieka jest pies. Sprawia to , że bardzo często spotykamy w domach właśnie owe zwierzę, które sprawia wiele radości swoim domownikom. Najczęściej na kupno tego zwierzęcia chętne są dzieci, które za wszelką cenę pragną posiadać swojego własnego czworonożnego przyjaciela. Aby to osiągną starają się zrobić wszystko, aby rodzice zgodzili się na kupno psa. Zawsze jest tak , kiedy dzieci spotykają się z odmową swoich rodziców obiecują , że będą grzeczne, że to one będą zajmowały się swoim pieskiem. Po upływie czasu w końcu rodzice godzą się kupno takiego zwierzęcia. Pies, kiedy jest mały wygląda bezbronnie, ślicznie, że trudno jest oderwać od niego wzrok. Dzieci, młodzież najchętniej chcieliby posiadać dużego psa , który obroniłby ich w rzazie jakiegoś zagrożenia.