Pies w domu

Jest to w sumie naturalne zachowanie, ponieważ człowiek nie tyle co kocha swoje zwierze , ale przyzwyczaja się do niego tak bardzo, że w pewnym momencie uświadamia sobie , że nie wyobraża sobie normalnego More »

Domowe zwierzęta

Zwierze ,którym opiekowaliby się dzieci czy młodzież czułoby się najlepiej w ich towarzystwie, ponieważ osoby w takim wieku poświęcaliby In najwięcej swojej uwagi. Jedynym zajęciem takich osób na takim etapie życia jest obowiązek chodzenia More »

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Większość ludzi uwielbia różnego rodzaju gatunku zwierzęta, dzięki którym przy ich obecności czują się znacznie lepiej. Mówili się, że najlepszym przyjaciela człowieka jest pies. Sprawia to , że bardzo często spotykamy w domach właśnie More »

Ogród zoologiczny

Często Drażnią agresywne zwierzęta przebywające w klatkach, podchodzą za blisko wyznaczonego ogrodzenia, rzucają różnego rodzaju przedmiotami. Tego typu zachowania, które można zaobserwować niestety sprawiają, iż zwierzęta czują się osaczone i niepewne More »

ZOO

Od wielu lat mamy możliwość oglądania różnego rodzaju gatunku zwierząt na naszych terenach , które pochodzą nawet z innych kontynentów . Dzieje się tak za pomocą specjalnie do tego stworzonych miejsc, gdzie więzione są tak naprawdę owe zwierzęta More »

 

Pies w domu

Jest to w sumie naturalne zachowanie, ponieważ człowiek nie tyle co kocha swoje zwierze , ale przyzwyczaja się do niego tak bardzo, że w pewnym momencie uświadamia sobie , że nie wyobraża sobie normalnego codziennego funkcjonowania bez swojego pupila. Pies jest zwierzęciem, które posiada wiele umiejętności, często bardzo rzadko spotykane na ogół. Prawdziwy miłośnik tego gatunku zwierząt spędza swój wolny czas właśnie z nim, ponieważ nic nie sprawia mu więcej radości. Człowiek bardzo szybko przywiązuje się do swojego czworonożnego przyjaciela, uwielbia jego wszystkie ruchy, gesty. Nawet , gdy pies jest nieposłuszny mobilizuje to jego właściciela do cięższej pracy ze swoim pupilem. Każda osoba ma swoje rozterki, problemy, z którym często sobie nie radzi. W takich sytuacjach nie ma ochoty nawet na rozmowę ze swoim najlepszym przyjacielem. Pies natomiast jest zawsze mile widziany obok swojego smutnego pana. Owe zwierze bardzo łatwo rozpoznaje stan emocjonalny swojego właściciela i pragnie go w różnorodny sposób pocieszyć. Niejednokrotnie możemy spotkać się z obrazem płaczącego pana a obok niego psa, który dotrzymuje towarzystwa w trudnych sytuacjach.