Pies w domu

Jest to w sumie naturalne zachowanie, ponieważ człowiek nie tyle co kocha swoje zwierze , ale przyzwyczaja się do niego tak bardzo, że w pewnym momencie uświadamia sobie , że nie wyobraża sobie normalnego More »

Domowe zwierzęta

Zwierze ,którym opiekowaliby się dzieci czy młodzież czułoby się najlepiej w ich towarzystwie, ponieważ osoby w takim wieku poświęcaliby In najwięcej swojej uwagi. Jedynym zajęciem takich osób na takim etapie życia jest obowiązek chodzenia More »

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Większość ludzi uwielbia różnego rodzaju gatunku zwierzęta, dzięki którym przy ich obecności czują się znacznie lepiej. Mówili się, że najlepszym przyjaciela człowieka jest pies. Sprawia to , że bardzo często spotykamy w domach właśnie More »

Ogród zoologiczny

Często Drażnią agresywne zwierzęta przebywające w klatkach, podchodzą za blisko wyznaczonego ogrodzenia, rzucają różnego rodzaju przedmiotami. Tego typu zachowania, które można zaobserwować niestety sprawiają, iż zwierzęta czują się osaczone i niepewne More »

ZOO

Od wielu lat mamy możliwość oglądania różnego rodzaju gatunku zwierząt na naszych terenach , które pochodzą nawet z innych kontynentów . Dzieje się tak za pomocą specjalnie do tego stworzonych miejsc, gdzie więzione są tak naprawdę owe zwierzęta More »

 

ZOO

Od wielu lat mamy możliwość oglądania różnego rodzaju gatunku zwierząt na naszych terenach , które pochodzą nawet z innych kontynentów . Dzieje się tak za pomocą specjalnie do tego stworzonych miejsc, gdzie więzione są tak naprawdę owe zwierzęta. Jest to niestety przykre zjawisko spotykane na całym świecie. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo krzywdzą zwierzęta odbierając im prawdziwe naturalne życie wśród swoich rówieśników. Liczy się jedynie zysk , który zdobywają ze sprzedawanych biletów. Najchętniej to miejsce jest odwiedzane przez dzieci, które pragną zobaczyć egzotyczne zwierzęta na żywo, a nie jedynie w książkach, czy różnego rodzaju czasopismach. Bardzo popularne są organizowane wycieczki w szkołach do ZOO, gdzie dzieci, młodzież mają okazję ujrzeć różnego rodzaju zwierzęta. Najbardziej chętnie oglądanymi zwierzętami są tygrysy, lwy, lamparty. Są drapieżcami, dlatego ludzie ekscytują się faktem, iż mogą ujrzeć takowe zwierzęta na własne oczy. Niestety w dzisiejszych czasach zwłaszcza młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy ze złego zachowania podczas odwiedzania takiego miejsca, którym jest ZOO.