Pies w domu

Jest to w sumie naturalne zachowanie, ponieważ człowiek nie tyle co kocha swoje zwierze , ale przyzwyczaja się do niego tak bardzo, że w pewnym momencie uświadamia sobie , że nie wyobraża sobie normalnego More »

Domowe zwierzęta

Zwierze ,którym opiekowaliby się dzieci czy młodzież czułoby się najlepiej w ich towarzystwie, ponieważ osoby w takim wieku poświęcaliby In najwięcej swojej uwagi. Jedynym zajęciem takich osób na takim etapie życia jest obowiązek chodzenia More »

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Większość ludzi uwielbia różnego rodzaju gatunku zwierzęta, dzięki którym przy ich obecności czują się znacznie lepiej. Mówili się, że najlepszym przyjaciela człowieka jest pies. Sprawia to , że bardzo często spotykamy w domach właśnie More »

Ogród zoologiczny

Często Drażnią agresywne zwierzęta przebywające w klatkach, podchodzą za blisko wyznaczonego ogrodzenia, rzucają różnego rodzaju przedmiotami. Tego typu zachowania, które można zaobserwować niestety sprawiają, iż zwierzęta czują się osaczone i niepewne More »

ZOO

Od wielu lat mamy możliwość oglądania różnego rodzaju gatunku zwierząt na naszych terenach , które pochodzą nawet z innych kontynentów . Dzieje się tak za pomocą specjalnie do tego stworzonych miejsc, gdzie więzione są tak naprawdę owe zwierzęta More »

 

Zwierzęta domowe

Bardzo dużo ludzi marzy o tym, aby posiadać w domu jakieś zwierze. Jest wiele takich zwierząt, które dobrze zaklimatyzowywują się w domach, gdzie jest ciepła i spokojnie. Najbardziej zwierzęta jednak lubią dzieci, ponieważ mogą się z nimi bawić, patrzeć na nie, karmić je i robić z nimi wiele, wiele innych rzeczy. Do takich zwierząt domowych możemy z pewnością zaliczyć psy, koty, płacy, gady, różnego rodzaju gryzonie jak i rybki akwariowe. Niektóre z nich są jednak drogie, dlatego nie każdy je posiada. Do takich cennych zwierzaków możemy z pewnością zaliczyć węże, różnego rodzaju szlachetne psy i koty, lub ryki, które są rzadko spotykane. Kupując danego zwierzaka przede wszystkim należy pamiętać, że trzeb zapenić mu odpowiednie schronienie, czyli na przykład dla psa posłanie, dla świnki morskiej klatkę, a dla rybek akwarium. O takie zwierzaki też trzeba dbać, ponieważ same nie są w stanie zapewnić sobie pożywania, dlatego też trzeba je regularnie karmić i wiedzieć czym dane zwierze się żywi, aby mogło bez zarzutów funkcjonować i rozwijać się.